Viimased uudised

25.üle Saadjärve ujumine

22.juulil ujusid juba 25. korda vaprad sportlased üle Saadjärve. Võistluspäeva ilm oli väga soe ja päikseline ning veetemperatuur 26 kraadi. Distantsi pikkus oli 1500 m ja osa võttis 55 sportlast erinevatest vanuseklassidest. Päeva absoluutselt parimad ujujad olid...

loe edasi

25.Saadjärve ujumine

toimub 22.juulil algusega kell 14.00 Kukulinna rannalt. Registreerimine alates kella 13.00-st. Osavõtumaks 10 eurot tasutakse sularahas kohapeal.

loe edasi

Kalender

<< aug. 2018 >>
ETKNRLP
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

KOV sporditöötajad

Elva linn Marek Pihlak 5 295 564 marekp@hotmail.com
Kambja vald Heiki Sarapuu 55 659 324 heiki.sarapuu@yle.edu.ee
Koit Simso 56897081 koit.simso@yle.edu.ee
Kastre vald Anita Kolk 5202295 sport@melliste.ee
Luunja vald Kadi Kalmus 53093670 kultuurimaja@luunja.ee
Nõo vald Jaak Teppan 5 153 557 jaak@nvv.ee
Peipsiääre vald Priit Allikivi 53046113 priit.allikivi@gmail.com
Tartu vald Toomas Rosenberg 5164623 toomas.rosenberg@tabivere.ee
Margus Pärsik 5118783 margus.parsik@gmail.com
Rein Lellep 5 227 141 reinlellep@gmail.com
Tartu linn Veljo Lamp 7 361 352 veljo.lamp@raad.tartu.ee
5167559
Viimased uudised

25.üle Saadjärve ujumine

22.juulil ujusid juba 25. korda vaprad sportlased üle Saadjärve. Võistluspäeva ilm oli väga soe ja päikseline ning veetemperatuur 26 kraadi. Distantsi pikkus oli 1500 m ja osa võttis 55 sportlast erinevatest vanuseklassidest. Päeva absoluutselt parimad ujujad olid...

loe edasi

25.Saadjärve ujumine

toimub 22.juulil algusega kell 14.00 Kukulinna rannalt. Registreerimine alates kella 13.00-st. Osavõtumaks 10 eurot tasutakse sularahas kohapeal.

loe edasi

Kalender

<< aug. 2018 >>
ETKNRLP
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
Pixel Media