Viimased uudised

17. Jürioo teatejooksule

oodatakse võistkondi 23.aprillil. Start antakse Toomemäel Ajaloomuuseumi ees kl.21.00. Auhinnad 6 grupi parematele - põhikoolide, gümnaasiumide, kõrgkoolide, firmade, klubide ja omavalitsuste seast. Võistkonnas on 2 nais- ja 3 meesjooksjat. Distantsi pikkus 1500 m....

loe edasi

Suvemängude rannavõrkpalli

turniirile registreerimine 27.aprillini e-postile info@tmsl.ee. Esimene mängupäev on 4.mail Nõo rannahallis. Võistkonna suurus on 4 mängijat, väljakul korraga 3 mängijat. Osavõtumaks 50€ võistkonnalt.

loe edasi

Kalender

<< apr. 2018 >>
ETKNRLP
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

KOV sporditöötajad

Alatskivi vald Priit Allikivi 53046113 priit.allikivi@gmail.com
Haaslava vald Tiit Kruusement 55566220 tiit.kruusement@mail.ee
Kambja vald Rauno Kiuru 53972794 rkiuru1@gmail.com
Konguta vald Meelis Külaots 5259576 rahvamaja@konguta.ee
Laeva vald Benno Kannela 5289409 benno@laeva.edu.ee
Luunja vald Kadi Kalmus 53093670 kultuurimaja@luunja.ee
Meeksi vald Aleksandr Suvorov 7303431 aleksandr.suvorov@meeksi.ee
Mäksa vald Anita Kolk 5202295 sport@melliste.ee
Nõo vald Jaak Teppan 5153557 jaak@nvv.ee
Peipsiääre vald Svetlana Krupko 7453431 peipsiaare@gmail.com
Piirssaare vald Liina Miks 7423633 piirissaare@piirissaare.ee
Puhja vald Priit Pramann 7300644 priit@puhja.ee
Rannu vald Risko Nuuma 58121158 risko.nuuma@rannu.ee
Rõngu vald Mari-Liis Vanaisak 5165531 rahvamaja@rongu.ee
Tartu vald Vello Sulakatko 5050368 cratoni@hot.ee
Margus Pärsik 5118783 margus.parsik@gmail.com
Rein Lellep 5227141 reinlellep@gmail.com
Tähtvere vald Kaja Raid 5065788 kajaraid45@gmail.com
Vara vald Katrin Reimand 53009392 sport.vara@gmail.com
Võnnu vald Tiit Helm 5055297 vallavanem@vonnu.ee
Ülenurme vald Heiki Sarapuu 55659324 heiki.sarapuu@yle.edu.ee
Koit Simso 56897081 koit.simso@yle.edu.ee
Elva linn Marek Pihlak 5295564 marekpi@hotmail.com
Kallaste linn 7452731 kallaste@kallaste.ee
Tartu linn Veljo Lamp 7361352 veljo.lamp@raad.tartu.ee
5167559
Viimased uudised

17. Jürioo teatejooksule

oodatakse võistkondi 23.aprillil. Start antakse Toomemäel Ajaloomuuseumi ees kl.21.00. Auhinnad 6 grupi parematele - põhikoolide, gümnaasiumide, kõrgkoolide, firmade, klubide ja omavalitsuste seast. Võistkonnas on 2 nais- ja 3 meesjooksjat. Distantsi pikkus 1500 m....

loe edasi

Suvemängude rannavõrkpalli

turniirile registreerimine 27.aprillini e-postile info@tmsl.ee. Esimene mängupäev on 4.mail Nõo rannahallis. Võistkonna suurus on 4 mängijat, väljakul korraga 3 mängijat. Osavõtumaks 50€ võistkonnalt.

loe edasi

Kalender

<< apr. 2018 >>
ETKNRLP
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
Pixel Media