Viimased uudised

Spordinädal

Neljandat korda aset leidev Euroopa spordinädal toimub kõigis EL-i liikmesriikides 23.09 – 30.09.2018. Eestis saab spordinädal avapaugu päev varem,  22. septembril kell 13.00 Tallinnas Vabaduse väljakul toimuva Tervisemessi raames, kus kohal on ka nädala patroonid:...

loe edasi

Kalender

<< okt. 2018 >>
ETKNRLP
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

KOV sporditöötajad

Elva linn Marek Pihlak 5 295 564 marekp@hotmail.com
Kambja vald Heiki Sarapuu 55 659 324 heiki.sarapuu@yle.edu.ee
Koit Simso 56897081 koit.simso@yle.edu.ee
Kastre vald Anita Kolk 5202295 sport@melliste.ee
Luunja vald Kadi Kalmus 53093670 kultuurimaja@luunja.ee
Nõo vald Jaak Teppan 5 153 557 jaak@nvv.ee
Peipsiääre vald Priit Allikivi 53046113 priit.allikivi@gmail.com
Tartu vald Toomas Rosenberg 5164623 toomas.rosenberg@tabivere.ee
Margus Pärsik 5118783 margus.parsik@gmail.com
Rein Lellep 5 227 141 reinlellep@gmail.com
Tartu linn Veljo Lamp 7 361 352 veljo.lamp@raad.tartu.ee
5167559
Viimased uudised

Spordinädal

Neljandat korda aset leidev Euroopa spordinädal toimub kõigis EL-i liikmesriikides 23.09 – 30.09.2018. Eestis saab spordinädal avapaugu päev varem,  22. septembril kell 13.00 Tallinnas Vabaduse väljakul toimuva Tervisemessi raames, kus kohal on ka nädala patroonid:...

loe edasi

Kalender

<< okt. 2018 >>
ETKNRLP
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
Pixel Media