Viimased uudised

Riigieelarvelist toetust

on klubidel võimalik taotleda 2018.a. 2.poolaasta spordiürituste korraldamiseks; sporditegevuse korraldamisega seotud isikute koolitamiseks; spordialase teavitustegevuse toetamiseks ja tunnustusürituste korraldamiseks. Tartumaa Spordiliidule esitatakse...

loe edasi

Kalender

<< juuni 2018 >>
ETKNRLP
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

KOV sporditöötajad

Elva linn Marek Pihlak 5 295 564 marekp@hotmail.com
Kambja vald Heiki Sarapuu 55 659 324 heiki.sarapuu@yle.edu.ee
Koit Simso 56897081 koit.simso@yle.edu.ee
Kastre vald Anita Kolk 5202295 sport@melliste.ee
Luunja vald Kadi Kalmus 53093670 kultuurimaja@luunja.ee
Nõo vald Jaak Teppan 5 153 557 jaak@nvv.ee
Peipsiääre vald Priit Allikivi 53046113 priit.allikivi@gmail.com
Tartu vald Toomas Rosenberg 5164623 toomas.rosenberg@tabivere.ee
Margus Pärsik 5118783 margus.parsik@gmail.com
Rein Lellep 5 227 141 reinlellep@gmail.com
Tartu linn Veljo Lamp 7 361 352 veljo.lamp@raad.tartu.ee
5167559
Viimased uudised

Riigieelarvelist toetust

on klubidel võimalik taotleda 2018.a. 2.poolaasta spordiürituste korraldamiseks; sporditegevuse korraldamisega seotud isikute koolitamiseks; spordialase teavitustegevuse toetamiseks ja tunnustusürituste korraldamiseks. Tartumaa Spordiliidule esitatakse...

loe edasi

Kalender

<< juuni 2018 >>
ETKNRLP
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
Pixel Media