Viimased uudised

Üleeuroopaline spordinädal avatakse tänavu Eestis

23.-30. septembrini tähistatakse kolmandat korda üleeuroopalist spordinädalat. Tänavu avatakse see ametlikult Tartus. Koostöös spordinädala algataja Euroopa Komisjoni ning Tartu linna ja Klubi Tartu Maratoniga toimub pidulik avaüritus 23. septembril juubelihõngulise...

loe edasi

Kalender

<< sept. 2017 >>
ETKNRLP
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

KOV sporditöötajad

Alatskivi vald Priit Allikivi 53046113 priit.allikivi@gmail.com
Haaslava vald Tiit Kruusement 55566220 tiit.kruusement@mail.ee
Kambja vald Rauno Kiuru 53972794 rkiuru1@gmail.com
Konguta vald Meelis Külaots 5259576 rahvamaja@konguta.ee
Laeva vald Benno Kannela 5289409 benno@laeva.edu.ee
Luunja vald Kadi Kalmus 53093670 kultuurimaja@luunja.ee
Meeksi vald Aleksandr Suvorov 7303431 aleksandr.suvorov@meeksi.ee
Mäksa vald Anita Kolk 5202295 sport@melliste.ee
Nõo vald Jaak Teppan 5153557 jaak@nvv.ee
Peipsiääre vald Svetlana Krupko 7453431 peipsiaare@gmail.com
Piirssaare vald Liina Miks 7423633 piirissaare@piirissaare.ee
Puhja vald Priit Pramann 7300644 priit@puhja.ee
Rannu vald Risko Nuuma 58121158 risko.nuuma@rannu.ee
Rõngu vald Kaja Kuus 58861600 kaja.kuus@rongu.ee
Tartu vald Vello Sulakatko 5050368 cratoni@hot.ee
Margus Pärsik 5118783 margus.parsik@gmail.com
Rein Lellep 5227141 reinlellep@gmail.com
Tähtvere vald Kaja Raid 5065788 kajaraid45@gmail.com
Vara vald Katrin Reimand 53009392 sport.vara@gmail.com
Võnnu vald Tõnu Muru 7301462 info@vonnu.ee
Ülenurme vald Heiki Sarapuu 55659324 heiki.sarapuu@yle.edu.ee
Koit Simso 56897081 koit.simso@yle.edu.ee
Elva linn Marek Pihlak 5295564 marekpi@hotmail.com
Kallaste linn 7452731 kallaste@kallaste.ee
Tartu linn Veljo Lamp 7361352 veljo.lamp@raad.tartu.ee
5167559
Viimased uudised

Üleeuroopaline spordinädal avatakse tänavu Eestis

23.-30. septembrini tähistatakse kolmandat korda üleeuroopalist spordinädalat. Tänavu avatakse see ametlikult Tartus. Koostöös spordinädala algataja Euroopa Komisjoni ning Tartu linna ja Klubi Tartu Maratoniga toimub pidulik avaüritus 23. septembril juubelihõngulise...

loe edasi

Kalender

<< sept. 2017 >>
ETKNRLP
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1