Viimased uudised

Aprillikuu võistlused

on nii koolinoorte kui täiskasvanute osas edasilükatud. Tartumaa 2020.a. talimängud on lõpetatud ja omavalitsuste paremusjärjestus tehtud 7 spordiala kokkuvõttes. Vt. paremusjärjestust SIIT Ujumise ja sangpommi kahevõistluse üritame lülitada Tartumaa suvemängude...

loe edasi

Riigieelarveline tegevustoetus 2020

Avanenud on spordiorganisatsioonide riigieelarvelise toetuse 2020.a. esimene voor. Toetust võivad taotleda MTÜ või SA registrikoodiga spordiorganisatsioonid: - kes on asutatud Tartu maakonnas ja kelle tegevuspiirkonnaks on Tartumaa; - kellel on kehtiv arengukava,...

loe edasi

Kalender

<< apr. 2020 >>
ETKNRLP
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

KOV sporditöötajad

 

Elva linn Madis Šumanov 5138677 madis.sumanov@elva.ee
Kambja vald Heiki Sarapuu 55 659 324 heiki.sarapuu@yle.edu.ee
Kastre vald Anita Kolk            Riina Vals 5202295         56690174 sport@melliste.ee                   riina.vals@kastre.ee  

 

Luunja vald Kaido Linde 5013555 kultuurimaja@luunja.ee
Nõo vald Jaak Teppan 5 153 557 jaak@nvv.ee
Peipsiääre vald Priit Allikivi 53046113 priit.allikivi@gmail.com
Tartu vald Toomas Rosenberg 5164623 toomas.rosenberg@tabivere.ee
Margus Pärsik 5118783 margus.parsik@gmail.com
Agu Laas 5139304 agu.laas@tartuvald.ee
Tartu linn Veljo Lamp 7 361 352 veljo.lamp@raad.tartu.ee
5167559
Viimased uudised

Aprillikuu võistlused

on nii koolinoorte kui täiskasvanute osas edasilükatud. Tartumaa 2020.a. talimängud on lõpetatud ja omavalitsuste paremusjärjestus tehtud 7 spordiala kokkuvõttes. Vt. paremusjärjestust SIIT Ujumise ja sangpommi kahevõistluse üritame lülitada Tartumaa suvemängude...

loe edasi

Riigieelarveline tegevustoetus 2020

Avanenud on spordiorganisatsioonide riigieelarvelise toetuse 2020.a. esimene voor. Toetust võivad taotleda MTÜ või SA registrikoodiga spordiorganisatsioonid: - kes on asutatud Tartu maakonnas ja kelle tegevuspiirkonnaks on Tartumaa; - kellel on kehtiv arengukava,...

loe edasi

Kalender

<< apr. 2020 >>
ETKNRLP
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
MKoort