Viimased uudised

Riigieelarveline tegevustoetus 2020

Avanenud on spordiorganisatsioonide riigieelarvelise toetuse 2020.a. esimene voor. Toetust võivad taotleda MTÜ või SA registrikoodiga spordiorganisatsioonid: - kes on asutatud Tartu maakonnas ja kelle tegevuspiirkonnaks on Tartumaa; - kellel on kehtiv arengukava,...

loe edasi

Tartumaa 2020.a. võrkpalli MV

meeskondade registreerimine 22.jaanuarini Meeskonnad on jagatud liigadesse vastavalt sügismängude tulemustele. Võistkonna suurus ei ole piiratud. Autasustatakse I liiga kolme parema võistkonna 12 mängijat. Ühtlasi peetakse Tartumaa talimängude...

loe edasi

Kalender

<< veebr. 2020 >>
ETKNRLP
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1

KOV sporditöötajad

 

Elva linn Madis Šumanov 5138677 madis.sumanov@elva.ee
Kambja vald Heiki Sarapuu 55 659 324 heiki.sarapuu@yle.edu.ee
Kastre vald Anita Kolk            Riina Vals 5202295         56690174 sport@melliste.ee                   riina.vals@kastre.ee  

 

Luunja vald Kaido Linde 5013555 kultuurimaja@luunja.ee
Nõo vald Jaak Teppan 5 153 557 jaak@nvv.ee
Peipsiääre vald Priit Allikivi 53046113 priit.allikivi@gmail.com
Tartu vald Toomas Rosenberg 5164623 toomas.rosenberg@tabivere.ee
Margus Pärsik 5118783 margus.parsik@gmail.com
Agu Laas 5139304 agu.laas@tartuvald.ee
Tartu linn Veljo Lamp 7 361 352 veljo.lamp@raad.tartu.ee
5167559
Viimased uudised

Riigieelarveline tegevustoetus 2020

Avanenud on spordiorganisatsioonide riigieelarvelise toetuse 2020.a. esimene voor. Toetust võivad taotleda MTÜ või SA registrikoodiga spordiorganisatsioonid: - kes on asutatud Tartu maakonnas ja kelle tegevuspiirkonnaks on Tartumaa; - kellel on kehtiv arengukava,...

loe edasi

Tartumaa 2020.a. võrkpalli MV

meeskondade registreerimine 22.jaanuarini Meeskonnad on jagatud liigadesse vastavalt sügismängude tulemustele. Võistkonna suurus ei ole piiratud. Autasustatakse I liiga kolme parema võistkonna 12 mängijat. Ühtlasi peetakse Tartumaa talimängude...

loe edasi

Kalender

<< veebr. 2020 >>
ETKNRLP
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1
MKoort