Viimased uudised

Tartumaa 2020.a.sügismängud

võitis kahe alavõiduga Tartu vald. Esmakordselt tuli teisele kohale samuti kahe alavõiduga Kastre vald ja kolmandaks jäi Peipsiääre vald. Vaata paremusjärjestuse tabelit SIIT

read more

KOV sporditöötajad

 

Elva linn Madis Šumanov 5138677 madis.sumanov@elva.ee
Kambja vald Heiki Sarapuu 55 659 324 heiki.sarapuu@yle.edu.ee
Kastre vald Anita Kolk            Riina Vals 5202295         56690174 sport@melliste.ee                   riina.vals@kastre.ee  

 

Luunja vald Kaido Linde 5013555 kultuurimaja@luunja.ee
Nõo vald Katrina Kallas 53089738 katrina@nvv.ee
Peipsiääre vald Priit Allikivi 53046113 priit.allikivi@gmail.com
Tartu vald Toomas Rosenberg 5164623 toomas.rosenberg@tabivere.ee
Margus Pärsik 5118783 margus.parsik@gmail.com
Agu Laas 5139304 agu.laas@tartuvald.ee
Tartu linn Veljo Lamp 7 361 352 veljo.lamp@raad.tartu.ee
5167559
Viimased uudised

Tartumaa 2020.a.sügismängud

võitis kahe alavõiduga Tartu vald. Esmakordselt tuli teisele kohale samuti kahe alavõiduga Kastre vald ja kolmandaks jäi Peipsiääre vald. Vaata paremusjärjestuse tabelit SIIT

read more