Viimased uudised

Tartumaa MV sangpommispordis 2021

toimuvad seekord igaühele sobivas paigas. Filmi enda tõukamised ja rebimised ning lisa video selle lingi kaudu https://drive.google.com/drive/folders/1-Fb9DUcSP14TDfHCa6d9DHcYZffbqzLV?usp=sharing . Viimane tähtaeg video lisamiseks on 30. aprill 2021 Lisainfo ja...

read more

Eesti spordirahvas kutsub üles väärkohtlemist märkama

Eesti Olümpiakomitee eestvedamisel kutsub Eesti spordirahvas täna, 6. aprillil toimuva valge kaardi päeva raames sõnumiga #märka kõiki üles väärkohtlemise vastu võitlema ja seda märkama. Spetsiaalselt kampaania jaoks valminud videot saab vaadata EOK Facebooki lehel...

read more

KOV sporditöötajad

 

Elva linn Madis Šumanov 5138677 madis.sumanov@elva.ee
Kambja vald Heiki Sarapuu 55 659 324 heiki.sarapuu@yle.edu.ee
Kastre vald Anita Kolk            Riina Vals 5202295         56690174 sport@melliste.ee                   riina.vals@kastre.ee  

 

Luunja vald Kaido Linde 5013555 kultuurimaja@luunja.ee
Nõo vald Katrina Kallas 53089738 katrina@nvv.ee
Peipsiääre vald Priit Allikivi 53046113 priit.allikivi@gmail.com
Tartu vald Toomas Rosenberg 5164623 toomas.rosenberg@tabivere.ee
Margus Pärsik 5118783 margus.parsik@gmail.com
Agu Laas 5139304 agu.laas@tartuvald.ee
Tartu linn Veljo Lamp 7 361 352 veljo.lamp@raad.tartu.ee
5167559
Viimased uudised

Tartumaa MV sangpommispordis 2021

toimuvad seekord igaühele sobivas paigas. Filmi enda tõukamised ja rebimised ning lisa video selle lingi kaudu https://drive.google.com/drive/folders/1-Fb9DUcSP14TDfHCa6d9DHcYZffbqzLV?usp=sharing . Viimane tähtaeg video lisamiseks on 30. aprill 2021 Lisainfo ja...

read more

Eesti spordirahvas kutsub üles väärkohtlemist märkama

Eesti Olümpiakomitee eestvedamisel kutsub Eesti spordirahvas täna, 6. aprillil toimuva valge kaardi päeva raames sõnumiga #märka kõiki üles väärkohtlemise vastu võitlema ja seda märkama. Spetsiaalselt kampaania jaoks valminud videot saab vaadata EOK Facebooki lehel...

read more