Viimased uudised

Tartumaa 2019.a.parimate sportlaste

austamisõhtu toimub 19.detsembril algusega kl.19 Elva Kultuurikeskuses. Spordiklubid saavad teha oma ettepanekuid paremate valimiseks 25.novembrini saates ankeedi e-postile...

loe edasi

Kalender

<< dets. 2019 >>
ETKNRLP
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

KOV sporditöötajad

 

Elva linn Madis Šumanov 5138677 madis.sumanov@elva.ee
Kambja vald Heiki Sarapuu 55 659 324 heiki.sarapuu@yle.edu.ee
Kastre vald Anita Kolk            Riina Vals 5202295         56690174 sport@melliste.ee                   riina.vals@kastre.ee  

 

Luunja vald Kaido Linde 5013555 kultuurimaja@luunja.ee
Nõo vald Jaak Teppan 5 153 557 jaak@nvv.ee
Peipsiääre vald Priit Allikivi 53046113 priit.allikivi@gmail.com
Tartu vald Toomas Rosenberg 5164623 toomas.rosenberg@tabivere.ee
Margus Pärsik 5118783 margus.parsik@gmail.com
Agu Laas 5139304 agu.laas@tartuvald.ee
Tartu linn Veljo Lamp 7 361 352 veljo.lamp@raad.tartu.ee
5167559
Viimased uudised

Tartumaa 2019.a.parimate sportlaste

austamisõhtu toimub 19.detsembril algusega kl.19 Elva Kultuurikeskuses. Spordiklubid saavad teha oma ettepanekuid paremate valimiseks 25.novembrini saates ankeedi e-postile...

loe edasi

Kalender

<< dets. 2019 >>
ETKNRLP
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
MKoort