Viimased uudised

18. Jüriöö teatejooks

toimub Jüripäeval 23.aprillil, Ajaloomuuseum eest, start kell 21.00.Teatejooksule registreerimine alates kl.20.15 Tervisekäijate registreerimine kl.19.30-st, start kell 20.00 Võistlusgrupid: kõrgkoolid, gümnaasiumid, põhikoolid, firmad, klubid,...

loe edasi

Tartumaa 2019.a.suvemängud

algavad 2.mail laskmisvõistlustega Elvas. Kokku on kavas 8 spordiala - juhtidele golf, rannavõrkpall, kergejõustik, petank, discgolf, orienteerumine ja jalgpall. Lähemalt tutvu juhendiga...

loe edasi

Kalender

<< apr. 2019 >>
ETKNRLP
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

KOV sporditöötajad

 

Elva linn Marek Pihlak 5 295 564 marekp@hotmail.com
Kambja vald Heiki Sarapuu 55 659 324 heiki.sarapuu@yle.edu.ee
Koit Simso 56897081 koit.simso@yle.edu.ee
Kastre vald Anita Kolk 5202295 sport@melliste.ee
Luunja vald Kaido Linde 5013555 kultuurimaja@luunja.ee
Nõo vald Jaak Teppan 5 153 557 jaak@nvv.ee
Peipsiääre vald Priit Allikivi 53046113 priit.allikivi@gmail.com
Tartu vald Toomas Rosenberg 5164623 toomas.rosenberg@tabivere.ee
Margus Pärsik 5118783 margus.parsik@gmail.com
Rein Lellep 5 227 141 reinlellep@gmail.com
Tartu linn Veljo Lamp 7 361 352 veljo.lamp@raad.tartu.ee
5167559
Viimased uudised

18. Jüriöö teatejooks

toimub Jüripäeval 23.aprillil, Ajaloomuuseum eest, start kell 21.00.Teatejooksule registreerimine alates kl.20.15 Tervisekäijate registreerimine kl.19.30-st, start kell 20.00 Võistlusgrupid: kõrgkoolid, gümnaasiumid, põhikoolid, firmad, klubid,...

loe edasi

Tartumaa 2019.a.suvemängud

algavad 2.mail laskmisvõistlustega Elvas. Kokku on kavas 8 spordiala - juhtidele golf, rannavõrkpall, kergejõustik, petank, discgolf, orienteerumine ja jalgpall. Lähemalt tutvu juhendiga...

loe edasi

Kalender

<< apr. 2019 >>
ETKNRLP
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
MKoort