Viimased uudised

Tartumaa 2018.a. parimad

Tartumaa Spordiliidu juhatus kinnitas 7.detsembril parimate sportlaste, treenerite ning kehalise kasvatuse õpetajate nimekirja. Vt.SIIT Tunnustusõhtu toimub kolmapäeval, 19.detsembril algusega kl.18.00 Vt. õhtu...

loe edasi

Tartumaa 2018.a.paremate sportlaste

austamisõhtu toimub 19.detsembril algusega kl.19 Jääaja Keskuses. Spordiklubid saavad teha oma ettepanekuid paremate valimiseks 5.detsembrini  saates küsitluslehe e-postile...

loe edasi

Kalender

<< dets. 2018 >>
ETKNRLP
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

KOV sporditöötajad

 

Elva linn Marek Pihlak 5 295 564 marekp@hotmail.com
Kambja vald Heiki Sarapuu 55 659 324 heiki.sarapuu@yle.edu.ee
Koit Simso 56897081 koit.simso@yle.edu.ee
Kastre vald Anita Kolk 5202295 sport@melliste.ee
Luunja vald Kaido Linde 5013555 kultuurimaja@luunja.ee
Nõo vald Jaak Teppan 5 153 557 jaak@nvv.ee
Peipsiääre vald Priit Allikivi 53046113 priit.allikivi@gmail.com
Tartu vald Toomas Rosenberg 5164623 toomas.rosenberg@tabivere.ee
Margus Pärsik 5118783 margus.parsik@gmail.com
Rein Lellep 5 227 141 reinlellep@gmail.com
Tartu linn Veljo Lamp 7 361 352 veljo.lamp@raad.tartu.ee
5167559
Viimased uudised

Tartumaa 2018.a. parimad

Tartumaa Spordiliidu juhatus kinnitas 7.detsembril parimate sportlaste, treenerite ning kehalise kasvatuse õpetajate nimekirja. Vt.SIIT Tunnustusõhtu toimub kolmapäeval, 19.detsembril algusega kl.18.00 Vt. õhtu...

loe edasi

Tartumaa 2018.a.paremate sportlaste

austamisõhtu toimub 19.detsembril algusega kl.19 Jääaja Keskuses. Spordiklubid saavad teha oma ettepanekuid paremate valimiseks 5.detsembrini  saates küsitluslehe e-postile...

loe edasi

Kalender

<< dets. 2018 >>
ETKNRLP
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
MKoort