Viimased uudised

27.Üle Saadjärve ujumine

toimub 26.juulil kell 14 Kukulinna kaldalt. Registreerimine https://tartumaasport.ee/registreerimine/ või kl.13-st stardipaigas. Osavõtumaks 10€ Täpsemat Infot saad lugeda...

loe edasi

Riigieelarveline tegevustoetus

Avanenud on spordiorganisatsioonide riigieelarvelise toetuse 2020.a. teine voor. Toetust võivad taotleda MTÜ või SA registrikoodiga spordiorganisatsioonid: - kes on asutatud Tartu maakonnas ja kelle tegevuspiirkonnaks on Tartumaa; - kellel on kehtiv arengukava, milles...

loe edasi

Kalender

<< juuli 2020 >>
ETKNRLP
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

KOV sporditöötajad

 

Elva linn Madis Šumanov 5138677 madis.sumanov@elva.ee
Kambja vald Heiki Sarapuu 55 659 324 heiki.sarapuu@yle.edu.ee
Kastre vald Anita Kolk            Riina Vals 5202295         56690174 sport@melliste.ee                   riina.vals@kastre.ee  

 

Luunja vald Kaido Linde 5013555 kultuurimaja@luunja.ee
Nõo vald Katrina Kallas 53089738 katrina@nvv.ee
Peipsiääre vald Priit Allikivi 53046113 priit.allikivi@gmail.com
Tartu vald Toomas Rosenberg 5164623 toomas.rosenberg@tabivere.ee
Margus Pärsik 5118783 margus.parsik@gmail.com
Agu Laas 5139304 agu.laas@tartuvald.ee
Tartu linn Veljo Lamp 7 361 352 veljo.lamp@raad.tartu.ee
5167559
Viimased uudised

27.Üle Saadjärve ujumine

toimub 26.juulil kell 14 Kukulinna kaldalt. Registreerimine https://tartumaasport.ee/registreerimine/ või kl.13-st stardipaigas. Osavõtumaks 10€ Täpsemat Infot saad lugeda...

loe edasi

Riigieelarveline tegevustoetus

Avanenud on spordiorganisatsioonide riigieelarvelise toetuse 2020.a. teine voor. Toetust võivad taotleda MTÜ või SA registrikoodiga spordiorganisatsioonid: - kes on asutatud Tartu maakonnas ja kelle tegevuspiirkonnaks on Tartumaa; - kellel on kehtiv arengukava, milles...

loe edasi

Kalender

<< juuli 2020 >>
ETKNRLP
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
MKoort