• Kalender

    << apr. 2017 >>
    ETKNRLP
    27 28 29 30 31 1 2
    3 4 5 6 7 8 9
    10 11 12 13 14 15 16
    17 18 19 20 21 22 23
    24 25 26 27 28 29 30

Kalender

Kuupäev Üritus Asukoht
17/06/2017
Suvemängude jalgpall Ülenurme staadion,
14/06/2017
Suvemängude orienteerumine Melliste spordihoone,
25/05/2017
Suvemängude maastikujalgratas Tartumaa Tervisespordikeskus,
23/05/2017
Koolinoorte kergejõustiku MV Ülenurme staadion,
20/05/2017
Ausambajooks Rõngu,
18/05/2017
Suvemängude kergejõustik Ülenurme staadion,
12/05/2017
Tartumaa koolinoorte MV tõstmises Kõrveküla spordihoone,
12/05/2017 - 26/05/2017
Suvemängude rannavõrkpall Nõo Rannahall,
04/05/2017
Suvemängude laskmine Tartumaa Tervisespordikeskus,
04/05/2017
6-7.kl. poiste jalgpalli MV Rõngu,
29/04/2017
Noorte ja juunioride Tartumaa MV klassikalises jõutõstmises Kõrveküla spordihoone,
25/04/2017
Koolinoorte murdmaajooksu MV Elva,
25/04/2017
6-9.kl. neiude jalgpalli MV Tamme staadion,
21/04/2017
1-5.kl. tüdrukute jalgpalli MV Tamme staadion,
20/04/2017
Jüriöö teatejooks Toomemägi,
18/04/2017
6-7.kl. võrkpalli MV Lähte spordihoone,
12/04/2017
1-5.kl. jalgpalli MV Tamme staadion,
09/04/2017 - 30/07/2017
Tartumaa 2017.a. suvemängud Aura Veekeskus,
09/04/2017
Suvemängude ujumine Aura Veekeskus,
07/04/2017
G ja PK saalihoki MV Lähte spordihoone,
06/04/2017
8-9.kl. võrkpalli MV Nõo spordihoone,
04/04/2017
4-6.kl. korvpalli MV 2.etapp Ülenurme Gümnaasium,
31/03/2017
4-5.kl. saalijalgpalli MV Elva Gümnaasium,
29/03/2017 - 24/04/2017
Koolinoorte võrkpalli MV Lähte spordihoone,
29/03/2017
10-12.kl. võrkpalli MV Lähte spordihoone,
25/03/2017
40. Jaan Jaago mv kreeka-rooma maadlus Luunja Keskkool,
17/03/2017
Talimängude sangpommi 2-võistlus Kõrveküla spordihoone,
16/03/2017
Koolinoorte sisekergejõustiku võistlused TÜ maneež,
15/03/2017
1-3.kl. korvpalli MV Nõo spordihoone,
14/03/2017
7-9.kl. korvpalli MV 2.etapp Nõo spordihoone,
12/03/2017 - 31/03/2017
Talimängude korvpall Kambja spordihoone,
09/03/2017
Võrkpalli Miniliiga Nõo spordihoone,
08/03/2017
Tähelepanu start Lähte spordihoone,
07/03/2017
1-5.kl. tüdrukute saalijalgpalli MV Elva Gümnaasium,
03/03/2017 - 31/03/2017
Koolinoorte korvpalli MV Ülenurme Gümnaasium,
02/03/2017 - 31/03/2017
Koolinoorte saalijalgpalli MV Elva Gümnaasium,
23/02/2017 - 30/03/2017
Tartumaa 2017.a. talimängud Maakonna spordibaasid,
22/02/2017
Koolinoorte murdmaasuusatamise MV Lähte suusarajad,
21/02/2017
Võrkpalli Kooliliiga Elva Gümnaasium,
16/02/2017
1-3.kl. saalijalgpalli MV Elva Gümnaasium,
15/02/2017
1-3.kl. rahvastepalli MV Lähte spordihoone,
11/02/2017
Tartumaa tõstmise MV Kõrveküla spordihoone,
11/02/2017
Tartumaa MV kreeka-rooma maadlus ja naistemaadlus EMÜ Spordihoone,
10/02/2017
6-9.kl. neidude saalijalgpalli MV Elva Gümnaasium,
06/02/2017 - 25/03/2017
Tartumaa 2017.a. MV meeste võrkpallis Maakonna spordibaasid,
01/02/2017
Talimängude murdmaasuusatamine Lähte suusarajad,
01/02/2017
6-7.kl. saalijalgpalli MV Elva Gümnaasium,
28/01/2017
Koolinoorte MV kreeka-rooma maadlus Lähte maadlusmaja,
17/01/2017
Talimängude mälumäng Ülenurme Gümnaasium,
14/01/2017
Talimängude lauatennis Kõrveküla PK,
13/01/2017
8-9.kl.saalijalgpalli MV Elva Gümnaasium,
13/01/2017
8-9.kl.saalijalgpalli MV Elva Gümnaasium,
09/01/2017 - 31/12/2017
Koolinoorte kalender Maakonna spordibaasid,
08/01/2017
Talimängude kabe Tartu Maleklubi,
07/01/2017
Talimängude male Tartu Maleklubi,

     
       
MWeb