Kuumal suveõhtul 16.juunil said kõik liikumissõbrad kokku Elvas “Tartumaa Liigub” V etapi raames Elva südaööjooksul. Kokku osales 687 aktiivset spordisõpra + virtuaaljooksjad, keda 21.07 seisuga on 198. Tartumaalasi oli 544  kõigist kaheksast omavalitsusest.

Elva Südaööjooksu raames oli võimalus osaleda kahel lastejooksul: 300 m ja 600 m ning õhtul kell 23.00 anti stardipauk 10 km jooksjatele ja kõndijatele. Samuti oli võimalus üritusel osaleda virtuaalselt. Virtuaaljooksul kasutatati ajavõtuks/distantsi mõõtmiseks sinu enda GPS-iga spordikella või nutitelefoni rakendust (stardis käivitad oma GPS-iga pulsikella ning distantsi täitudes fikseerid lõpuaja) või manuaalselt fikseeritud tulemust (kellaga võetud aeg + tõestuseks pilt). Tulemuse, koos konkreetse jooksu lingiga, foto või ekraanitõmmisega sai üles laadida, misjärel tulemus lisatakse võistlusprotokolli.

TULEMUSED SIIN
FACEBOOKI ÜRITUSE LINK SIIN
PILDIDSIIN

Antud üritustesarja juures on uuenduslik see, et selgitatakse välja Tartumaa kõige aktiivsem piirkond. Selleks jagatakse ürituse osalejate arv piirkonna elanike arvuga. Pärast viiendat etappi on järjestus selline:

Translate »