Viimased uudised

18. Jüriöö teatejooks

toimub Jüripäeval 23.aprillil, Ajaloomuuseum eest, start kell 21.00.Teatejooksule registreerimine alates kl.20.15 Tervisekäijate registreerimine kl.19.30-st, start kell 20.00 Võistlusgrupid: kõrgkoolid, gümnaasiumid, põhikoolid, firmad, klubid,...

loe edasi

Tartumaa 2019.a.suvemängud

algavad 2.mail laskmisvõistlustega Elvas. Kokku on kavas 8 spordiala - juhtidele golf, rannavõrkpall, kergejõustik, petank, discgolf, orienteerumine ja jalgpall. Lähemalt tutvu juhendiga...

loe edasi

Kalender

<< apr. 2019 >>
ETKNRLP
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
Kalender

Kuupäev Üritus Asukoht
21/07/2019
Üle Saadjärve ujumine Kukulinna,
30/05/2019
Koolinoorte kergejõusiku MV Ülenurme staadion,
27/05/2019 - 02/06/2019
MOVE WEEK Maakonna spordibaasid,
15/05/2019
6-9.kl. neidude jalgpalli MV Elva kunstmuruväljak,
15/05/2019
6-7.kl. noormeeste jalgpalli MV Elva kunstmuruväljak,
10/05/2019
Noorte ja juunioride klassikalise jõutõstmise MV Kõrveküla spordihoone,
07/05/2019
6-7.kl. võrkpalli MV Lähte spordihoone,
05/05/2019
31.Ümber Saadjärve jooks Kukulinna,
02/05/2019 - 30/06/2019
Tartumaa 2019.a. suvemängud Maakonna spordibaasid,
23/04/2019
18. Jüriöö teatejooks Toomemägi,
20/04/2019
42. Jaan Jaago mälestusvõistlused kr-rooma maadluses Luunja Keskkool,
18/04/2019
Koolinoorte murdmaajooksu MV Elva,
12/04/2019
1-5.kl. jalgpalli MV Elva kunstmuruväljak,
10/04/2019
4-6.kl. korvpalli MV finaal Tõrvandi spordihoone,
02/04/2019
G, PK saalihoki MV Lähte spordihoone,
26/03/2019
Koolinoorte sisekergejõustik Tartu Ülikooli spordihoone,
26/03/2019
1-3.kl. korvpalli MV Nõo spordihoone,
20/03/2019
4-5.kl. saalijalgpalli MV Elva Gümnaasium,
17/03/2019 - 31/03/2019
Talimängude korvpall Kambja spordihoone,
13/03/2019
Võrkpalli Kooliliiga Nõo spordihoone,
12/03/2019
Tähelepanu start Tabivere Põhikool,
10/03/2019
Tartumaa 2019.a.MV kreeka-rooma ja naistemaadlus EMÜ Spordihoone,
07/03/2019
Võrkpalli Miniliiga Lähte spordihoone,
06/03/2019 - 28/04/2019
Tartumaa 2019.a. talimängud Maakonna spordibaasid,
06/03/2019
7-9.kl. korvpalli MV Ülenurme Gümnaasium,
23/02/2019
Koolinoorte MV kreeka-rooma maadlus ja naistemaadlus Koosa spordihoone,
22/02/2019
Koolinoorte murdmaasuusatamise MV Lähte suusarajad,
19/02/2019
1-3.kl. rahvastepalli MV Lähte spordihoone,
16/02/2019
Talimängude ujumine Aura Veekeskus,
12/02/2019
1-3.kl. saalijalgpalli MV Elva Gümnaasium,
07/02/2019
4-6.kl. korvpalli MV Tõrvandi spordihoone,
04/02/2019 - 30/03/2019
Tartumaa 2019.a. võrkpalli MV Maakonna spordibaasid,
30/01/2019
Võrkpalli Pallilahing ALeCoq spordihoone,
27/01/2019
Talimängude lauatennis Kõrveküla PK,
26/01/2019 - 09/02/2019
Tartumaa 2019.a.lahtised MV talikrossis Elva Gümnaasium,
25/01/2019
6-7.kl. poiste saalijalgpalli MV Elva Gümnaasium,
23/01/2019
Talimängude murdmaasuusatamine Lähte suusarajad,
23/01/2019
10-12.kl. korvpalli MV EMÜ Spordihoone,
16/01/2019
Talimängude mälumäng Ülenurme Gümnaasium,
12/01/2019
Tartumaa lahtised tõstmise MV, Kalev Pensa mälestuvõistlused Kõrveküla spordihoone,
10/01/2019
8-9.kl.noormeeste saalijalgpalli MV Elva Gümnaasium,
10/01/2019
6-9.kl. neidude saalijalgpalli MV Elva Gümnaasium,
04/01/2019 - 06/01/2019
Ülenurme G Spordiklubi lahtised MV õhkrelvadest laskmises Ülenurme Gümnaasium,
08/10/2018 - 31/12/2018
Tartumaa 2018.a. sügismängud Maakonna spordibaasid,

MKoort