Tulemused arhiiv

Kõik tulemused aastal 2022

Tulemused 2024
Kuu Nädal Päev List
jaanuar

veebruar 2024

märts
ES
TE
KO
NE
RE
LA
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Tartumaa Talimängud- LAUATENNIS

11

Tartumaa Meistrivõistlused 100-ruudulises kabes

Tartumaa Meistrivõistlused- KREEKA-ROOMA MAADLUS ja NAISTEMAADLUSES

12

Tartumaa Talimängud- VÕRKPALL

13
14
15
16
17

ANNA HOOGU

Tartumaa Talvised Meistrivõistlused- DISCGOLF

18
19
20
21

Tartumaa Talimängud- ÕHKRELVADEST LASKMINE

22
23
24
25
26
27
28
29
1
2
3
Tulemused 2023
Yearly Kuu Nädal Päev List
2022

2023

2024
jaanuar
ES
TE
KO
NE
RE
LA
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
veebruar
ES
TE
KO
NE
RE
LA
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
märts
ES
TE
KO
NE
RE
LA
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
aprill
ES
TE
KO
NE
RE
LA
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
mai
ES
TE
KO
NE
RE
LA
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
juuni
ES
TE
KO
NE
RE
LA
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
juuli
ES
TE
KO
NE
RE
LA
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
august
ES
TE
KO
NE
RE
LA
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
september
ES
TE
KO
NE
RE
LA
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
oktoober
ES
TE
KO
NE
RE
LA
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
november
ES
TE
KO
NE
RE
LA
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
detsember
ES
TE
KO
NE
RE
LA
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
Laupäev 14.01.2023
09.30 - 20.00 29. Elva Open Judos
Laupäev 21.01.2023
Pühapäev 22.01.2023
Kolmapäev 25.01.2023
Teisipäev 31.01.2023
Pühapäev 12.02.2023
Laupäev 18.02.2023
Pühapäev 26.02.2023
Pühapäev 12.03.2023
Teisipäev 28.03.2023
Laupäev 01.04.2023
Kolmapäev 05.04.2023
Laupäev 08.04.2023
Laupäev 29.04.2023
Kolmapäev 03.05.2023
Laupäev 06.05.2023
Neljapäev 25.05.2023
Neljapäev 01.06.2023
Kolmapäev 07.06.2023
Laupäev 10.06.2023
Esmaspäev 12.06.2023
Neljapäev 15.06.2023
Pühapäev 25.06.2023
10.00 - 18.00 Elva XXXVI Triatlon
Laupäev 08.07.2023
Kolmapäev 12.07.2023
Laupäev 15.07.2023
Pühapäev 23.07.2023
Laupäev 05.08.2023
10.00 - 18.00 XIX Vara Vuti Cup
Teisipäev 08.08.2023
Neljapäev 10.08.2023
Laupäev 12.08.2023
Laupäev 26.08.2023
Pühapäev 27.08.2023
Laupäev 02.09.2023
Pühapäev 17.09.2023
Laupäev 14.10.2023
12.00 - 17.00 1.Tabivere Rahvajooks
Neljapäev 02.11.2023
Laupäev 04.11.2023
Laupäev 11.11.2023
Laupäev 18.11.2023
Vaata rohkem
Tulemused 2022
2021

2022

2023
jaanuar
ES
TE
KO
NE
RE
LA
24
25
26
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
veebruar
ES
TE
KO
NE
RE
LA
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
märts
ES
TE
KO
NE
RE
LA
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
aprill
ES
TE
KO
NE
RE
LA
25
26
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
mai
ES
TE
KO
NE
RE
LA
23
24
25
26
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
juuni
ES
TE
KO
NE
RE
LA
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
juuli
ES
TE
KO
NE
RE
LA
25
26
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
august
ES
TE
KO
NE
RE
LA
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
september
ES
TE
KO
NE
RE
LA
26
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
oktoober
ES
TE
KO
NE
RE
LA
24
25
26
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
november
ES
TE
KO
NE
RE
LA
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
detsember
ES
TE
KO
NE
RE
LA
26
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
Reede 11.03.2022
Teisipäev 15.03.2022
08.00 - 18.00 1-3.kl. rahvastepalli MV
Reede 18.03.2022
Laupäev 19.03.2022
Teisipäev 22.03.2022
09.30 - 18.00 Võrkpalli Kooliliiga
Kolmapäev 23.03.2022
Pühapäev 27.03.2022
08.00 - 18.00 Talimängude korvpall
Teisipäev 29.03.2022
10.00 - 18.00 Tähelepanu, start!
Kolmapäev 30.03.2022
09.30 - 18.00 3×3 korvpall 7-9.kl. MV
Esmaspäev 04.04.2022
09.30 - 18.00 PK, G saalihoki MV
Esmaspäev 11.04.2022
18.30 - 22.00 Tartumaa MV võrkpall
Neljapäev 14.04.2022
09.30 - 18.00 7-9.kl.korvpalli MV
Esmaspäev 18.04.2022
09.30 - 18.00 1-5.kl. jalgpalli MV
Neljapäev 21.04.2022
09.30 - 18.00 10-12.kl.korvpalli MV
Neljapäev 05.05.2022
13.00 - 19.00 Suvemängude laskmine
Laupäev 07.05.2022
08.00 - 18.00 Tartumaa MV laskmine
Kolmapäev 11.05.2022
10.00 - 18.00 4-6.kl.korvpalli MV
Reede 13.05.2022
Teisipäev 17.05.2022
09.30 - 13.00 8-9.kl. jalgpalli MV
Neljapäev 19.05.2022
Neljapäev 26.05.2022
18.00 - 21.00 Suvemängude petank
Laupäev 28.05.2022
Neljapäev 02.06.2022
Laupäev 18.06.2022
10.00 - 18.00 Suvemängude discgolf
Pühapäev 19.06.2022
13.00 - 18.00 34. Saadjärve jooks
Laupäev 02.07.2022
15.00 - 22.00 Mehikoorma veepidu
Teisipäev 09.08.2022
Neljapäev 15.09.2022
Neljapäev 22.09.2022
Esmaspäev 03.10.2022
Neljapäev 06.10.2022
08.00 - 18.00 38. Poldrijooks
Laupäev 15.10.2022
10.00 - 13.00 Indiaca Tartumaa MV
Teisipäev 15.11.2022
Kolmapäev 16.11.2022
Esmaspäev 21.11.2022
10.00 - 16.00 Sügismängude korvpall
Kolmapäev 23.11.2022
Laupäev 10.12.2022
Vaata rohkem
Translate »