Warning: The magic method LA_IconManager::__wakeup() must have public visibility in /data03/virt34494/domeenid/www.tartumaasport.ee/htdocs/wp-content/plugins/superfly-menu.5.0.19/includes/vendor/looks_awesome/icon_manager/IconManager.php on line 753
“Tartumaa Liigub” III etapp- “Liigume Vapramäele” | Tartumaa Spordiliit

“Tartumaa Liigub” III etapp- “Liigume Vapramäele”

Kultuuriministeeriumi poolt välja kuulutatud liikumisaasta 2023 kutsub eestimaalasi rohkem ja regulaarsemalt liikuma, tutvustades aasta vältel erinevaid liikumisharrastuse viise ja pakkudes kõigile jõukohaseid võimalusi liikumiseks üle Eesti. Liikumisaasta eesmärk on inspireerida Eesti inimesi leidmaks tee regulaarse liikumisharjumuse juurde ning olla seeläbi tervemad ja õnnelikumad.

Liikumisaasta on toonud Tartumaale sarja, kus läbi aasta toimub üritus “Tartumaa Liigub 2023”. Kogupere liikumissari, mille raames on kaheksas omavalitsuses võimalik nautida kaheksat erinevat liikumisviisi. Kolmas etapp 30. aprillil toob osalejad Vapramäele mõnusale matkale erinevate liikumisviise harrastama. Ühisstardina alustatakse kahest erinevast punktist: Nõo Vallamaja ja Elva Spordihoone juurest. Start antakse kell 11.30 ning 4,1 km pikkune Nõo rada ning 5,3 pikkune Elva rada lõpevad Vapramäe loodusmajas. Kogu rada on märgistatud ning lõpus ootab ühine joogipunkt muljete vahetamiseks. Oodatud on nii lapsed, koolinoored kui ka täiskasvanud. Võta sõber kaasa ja tule veeda aktiivne lõunapoolik imeilusas looduses!

Registreerimine :

eelregistreerimine: http://tartumaasport.ee kuni 28.04 kell 23:59
võistluspäeval: kohapeal kell 10.45-11.15

OSALUSTASU PUUDUB!!

Tartumaa Liigub kaheksa etapi järel selgub selgub Tartumaa kõige aktiivsem omavalitsus: igal etapil loetakse kokku eri piirkondade osalejad ning jagatakse seejärel osalejate arv piirkonna rahvaarvuga. Kõigile, kes osalevad kaheksast etapist vähemalt kuuel, on tagatud vinged auhinnad.

Facebooki event: https://fb.me/e/3kpLkVxjW

Osalejate arvu paremusjärjestus pärast 2.etappi:

I-  Kastre vald 2,98%
II- Peipsiääre vald 1,76%
III- Kambja vald 0,63%
4.- Luunja vald 0,17%
5.- Nõo vald 0,14%
6.- Tartu vald 0,13%
7.- Tartu linn 0,12%
8.- Elva vald 0,11%

.
Translate »